г. Киев, ул. Антоновича, 23Б
+38 (093) 51-81-350
edu@youngeng.com.ua
Замовити дзвінок

Освітня програма для дітей від 7 до 12 років!

Загальною метою програми є розуміння і вміння застосовувати теоретичні знання на практиці основних принципів фізики, математики, інженерії, машинобудівництва за допомогою спеціальних конструкторів LEGO.

У навчанні використовуються лише сертифіковані, спеціально розроблені комплекти, які були створені інженерами світу для молодшого покоління.

Вартість модуля (10 занять) - 2500 грн.

Діти знайомляться з такими видатними науковцями як Леонардо да Вінчі, Архімед, сер Ісаак Ньютон, Ейнштейн та іншими. Кожен з цих винахіників сьогодні відіграє важливу роль у розвитку науки та техніки, і ми використовуємо їх історії, щоб надихнути до навчання наших молодих інженерів.

Учасники Bricks Challenge отримають знання про закони фізики, такі як:

  • відцентрова і доцентрова сили,
  • сила інерції,
  • кінетична енергія,
  • потенційна енергія,
  • сила підйому,
  • крутний момент,
  • опори,
  • розподіл навантаження,
  • збереження сил тощо.

Крім того, діти вивчатимуть необхідні математичні навички, які допоможуть зробити наукові розрахунки, необхідні їм для побудови своїх моделей.

Як проводяться заняття

Різноманітні освітні програми на базі LEGO частіше всьго просто забавляють дітей конструкторами і займають їх час поки батьки зайняті. Це можна зрозуміти запитавши дитину, чим вона займалася на уроці. Діти з таких уроків йдуть з розумінням, що вони вміють складати машину чи літачка.

Навчаючись  на програмі Bricks Challenge діти розуміють і можуть пояснити, як працює трансмісія своїми словами.

1. Теоретична пізнавальна частина 10-15 хв.

Дітям пояснюється тема уроку, з використанням прикладів та історій, щоб було зрозуміло, як проявляється фізичний закон чи явище, де це можна зустріти і як воно працює.

Результат: дитина розуміє більше про світ, як все працює

2. Створення моделі

Учні складають моделі під керівництвом тренера. Дитина вчиться робити модель послідовно по інструкції, відшукуючи потрібні деталі. В побудованій моделі наглядно проявляється фізичний закон чи явище.

Результат: розвиток уважності, послідовності дій, мілкої моторики.

3. Вдосконалення моделі

На цьому етапі ми тренуємо творчу думку, потрібно вдосконалити існуючу модель, зробити декілька експериментів для перевірки можливостей моделі. Діти вміють не тільки слідувати правилам, але й покращувати існуюче.

Результат: розвиток креативного мислення і творчості

4. Розбирання моделі

Діти вчаться наводити порядок в конструкторі, потрібно розібрати модель і скласти її по зазначеним місцям в підставці набора.

Результат: тренування підтримання порядку і організації робочого місця.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАВЧАННЯ

Перше заняття безкоштовне

×