stem

Освітній проект «STEM Освіта» – це більше 5 років впровадження системних STEM-рішень для початкової та середньої школи на базі інноваційних програм Фінляндіі, США та Ізраілю.

Школи отримують готові навчальні програми, плани уроків, додаткові матеріали, лабораторні роботи, навчання вчителів та методичну прідтримку, можливість проводити уроки дистанційно та в класі.

Додатковою перевагою є доступ до навчальної аналітики та результатів навчання, можливість впровадження білінгвального (англійська-українська) навчання

cs3

Science4Us

Science4Us — це інтерактивна навчальна програма, яка розроблена для учнів початкової школи.

Програма надає учням основу концепцій фундаментальної науки за допомогою цифрових ігор, онлайн-заходів, автономних експериментів і наукових проєктів.
28 навчальних модулів за дослідницькою моделлю навчання 5Е.

350 інтерактивних онлайн-уроків, більше ніж 1000 завдань і безліч практичних ідей для проектів, глосарій, відео з поясненнями та піснями, зручний, простий у навігації портал учителя, батьків і учнів.

Young engineers

Ізраїльська Освітня Програма. Впроваджена в більш ніж 50 країнах світу. Кожна з програм відповідає найвищим стандартам методики STEM.

Розрахована для викладання в початковій школі для дітей 6-12 років, на період всього навчального року. В програмах використовується метод Спірального навчання та PBL підходи, що дозволяє глибше зрозуміти і запам’ятати матеріал.

ye
ed

Eduten

Eduten розроблена University of Turku, Finland.

Це математична ігрова платформа вправ на основі штучного інтелекту, яка забезпечує науково підтверджене покращення результатів навчання та мотивації учнів.

На платформі більше 200 000 математичних вправ. Учні за навчальний рік виконують від 8000 – 14000 вправ, це в 5 разів більше ніж класичний метод.

Eduten береже час вчителя, надає глибоку аналітику по кожному учню та дозволяє вибудовувати персональні стратегії навчання.